Kutsal Dişilik ve İçimizdeki Tanrıça Workshop (Işıl Gence ile Dönüşüm Atölyesi)

" O acısını ve korkularını cesaretle dönüştürebileceğini bilen bir kadın,
O hayatın akışını duyguları ile anlamlandıran bir kadın,
O doğanın limitsiz, neşeli ve yaratıcı tarafını gösteren bir kadın,
O aşkın, tutkunun ve sınırsız sevginin yansıması olan bir kadın,
O işinde başarılı ve sevgisinde kalpten veren bir kadın,
O bolluğun ve bereketin simgesi olarak çoğalan bir kadın,
O kadın, aynı zamanda besleyen, büyüten bir anne,
O sezgilerine güvenen ve her ne olursa olsun korunacağını bilen bir kadın,
O kendi ile barışık, yumuşak ve güçlü, aşk ile bağlı ve sevdiğini onurlandıran bir kadın,
O kendi değerini ve dişi gücünü bilen ve daha azına razı olmayan bir kadın,
O kadın, benzersiz ve eşsiz bir Tanrıça…
O kadın, sensin… "

Işıl Gence

"Kuantum ve Dişilik Sanatı” ile başlayan yolculuğumuza "Kutsal Dişilik ve İçimizdeki Tanrıça” ile devam ediyoruz.

Uzun zamandır unuttuğumuz, bastırdığımız, yok saydığımız, gizlemeye çalıştığımız ve sakladığımız dişi enerjimiz ile barışmaya ve onu onurlandırmaya kadın olarak müthiş bir ihtiyaç duyuyoruz.

Her kadının doğal armağanı olan ve onurlandırılmayı bekleyen yaratıcı "Kutsal Dişi” yani içimizdeki "Tanrıça” artık uyanıyor.

Biz kadınlar, yüzyıllardır bastırılmış olan dişi enerjinin yükselişe geçmesi ile beraber içimizdeki "Kutsal Dişi” yani"Tanrıça”yı tanıma, doğal varlığını kabul etme, onu onurlandırma ve bütünleştirme şansına sahibiz.

Kadının, "Kutsal Dişi” yani "Tanrıça” enerjisini kucaklaması; akışın, sevginin, şefkatin, duyguların, sezgilerin, yumuşaklığın, yaratıcılığın, bolluk ve bereketin, döngüsel gizemin ve mistik tarafın; yani yaşam gücünün ve enerjisinin anahtarıdır.

Kadının, "Kutsal Dişi” yani "Tanrıça” enerjisini içinde hissetmesi anlayış ve yaradılışın bütünü karşısında kendisini yeni ve daha derin bir sevgi olarak yaşama katması demektir.

"Kutsal Dişi” enerji; yaşı ve konumu ne olursa olsun her kadının içinde var olan bilge, şefkatli, güvenli, yumuşak, sevgi dolu, sezgileri yüksek ve yaratıcı ve şifacı özünün hayatta ifade bulmasıdır.

İçimizdeki bölünmüş, yıpranmış, korkuları olan, yaralı ve acı çeken "Kutsal Dişi” enerjiyi şifalandırmak için kollektif bilinçaltının öğeleri olan içimizdeki "Tanrıça”ların yaralarını ve zayıf yanlarını fark etmemiz, anlamamız ve paylaşmamız hem kendimiz hem de bütün kadınlar için büyük önem taşır.

İçimizdeki aşka aşık kadının aşk arayışını, sezgileri yüksek, görünmeyeni gören kadının içine kapanışını, sürekli doğayada olmak isteyen kadının doğa özlemini, sadece çocukları için yaşayan kadının kendini arayışını, başarılı ve özgür kadının yalnızlık duvarlarını, güçlü ve sadık kadının merhamet arayışını bütünleştirmek bizi derinden hissedeceğimiz anlayışa ve sevgiye taşır.

Ayrıca, geçmişte kalan olayların, kişilerin ve hala bizi etkileyen durumların yaralarını şifalandırarak kendi "Kutsal Dişi”gücümüzü tekrar kazanabiliriz. "Kutsal Dişi” gücümüzü, potansiyelimizi, sezgilerimi ve yaratıcığımızı engelleyen yaraları, negatif enerji ve blokajların çoğunu "Rahim” bölgesinde biriktiririz. Kadın olarak "Rahim” ve onun muhteşem yaratıcı gücü ile tekrar temasa geçerek "Kutsal Dişi” gücümüzü yükseltebileceğimizi tekrar hatırlayacağız.

Yaratıcılığını, kendi gücünü, ruhunun ihtiyaçlarını, kalbinin müthiş sevgisini, özünü ifade etmeyi ve hayata katmayı bilen, kendini tanıyan ve seven, aşkını doya doya yaşayan kadını yani kendi "İçimizdeki Tanrıça”yı birlikte uyandıracağız ve kendi tanrıçamızı yaratacağız.

İçimizdeki "Kutsal Dişi” enerjimizi şifalandırırken, sevgisini gösteren ve koruyup kollayan, eyleme geçen ve adaleti sağlayan "Kutsal Eril” enerjimizi ile barış yaparak iki kutsal enerjimizi bütünleştirerek hem kendi içimizde hemde ilişkilerimizde dengeyi sağlayacağız. Sonucunda ise tam ve bütün hisseden bir kadın olarak dişi ve eril enerjilerinizin harmonisini tüm kalbinizde hissederek hayata ışık saçacağız.

Böylece hayatımızda ve tüm ilişkilerimizde barışı, bolluğu ve bereketi, aşkı ve sevgiyi, huzuru ve mutluluğu yaratacağız.

 

Bu 2 günlük Seminerde yapacağımız çalışmalardan bazıları:

  • İçinizdeki Tanrıçaları keşfedecek ve onları onurlandıracaksınız,
  • Geçmiş İlişkileriniz ile bağlarınızı keserek tam şu anda olmak istediğiniz kadın olmaya adım atacaksınız,
  • Rahim ve rahim bilgeliği ile ilgili çalışmalar yapacak,
  • Yüzyıllardır üzerinizde baskı kuran Ataerkil düşünce sistemini şifalandıracak,
  • Anne ve Baba Atalarınız ile barış sağlarak dişi ve eril enerjilerini onurlandıracaksınız.

İçinizdeki Tanrıçaları keşfetmek, hayatınıza katmak ve onurlandırmak ve "Kutsal Dişi” enerjinizi engelleyen kalıpları dönüştürmek için "Kutsal Dişilik ve İçimizdeki Tanrıça” Seminerine davetisiniz.

 

Bu çalışmamız 2 gün süren bir çalışmadır.  Bu çalışma Kuantum ve Dişilik Sanatı  workshopun devamıdır. 
Geçmişte kalan olayların kişilerin ve hala bizi etkileyen durumların yaralarını şifalandırarak kendi kutsal dişi gücümüzü tekrar kazanabiliriz. İçimizdeki kutsal dişi enerjimizi şifalandırırken sevgisini gösteren ve koruyup kollayan eyleme geçen ve adaleti sağlayan kutsal eril enerjimiz ile barış yaparak iki kutsal enerjimizi bütünleştirerek hem kendi içimizde hemde ilişkilerimizde dengeyi sağlayacağız . Sonucunda ise tam ve bütün hisseden bir kadın olarak dişi ve eril enerjilerinizin harmonisini tüm kalbinizde hissederek hayata ışık saçacağız
Kutsal Dişilik ve İçimizdeki Tanrıça Seminer’inin  tarihlerini iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
Işıl Gence – Dönüşüm Atölyesi:   donusum@isilgence.com   /      0.530.525.82.81
Çalışmalarımız